Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:22 04-01-2018 Foto e ditës

Mbërrijnë mjelmat në Parkun e Karavastas.

Pamje piktoreske vijnë nga një nga parqet më të bukura në vend.

Siç shihet nga fotot mjelmat kanë mbërritur dhe i’a kanë shtuar më shumë bukurinë lagunës së Karvastas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020981073379517
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-105351" }