Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:26 06-01-2018 Foto e ditës

Durim Klaiqi ëshët student i vitit të dytë në Fakultetin e Shkencave Kompjuterike dhe Inxhinierisë, në UBT. Ndërsa Klaiqi është i punësuar në një nga kompanitë më të mëdha në botë ‘Samsung’ ku mban pozitën ‘Theme Designer’, duke u bërë kështu shqiptari i parë që bëhet pjesë e stafit të kësaj kompanie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0228431224823
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-105612" }