Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:48 08-01-2018 Foto e ditës

Nëse jeni të apasionuar pas serialeve si “Game of Thrones”, kemi një lajm të shkëlqyer për ju, shume prej këtyre prodhimeve kinematografike do të xhirohene edhe në Shqipëri.

Aktorët kryesorë shqiptarë tregojnë se projekti më i afërt është ai i nxitjes së xhirimeve të filmave më të mëdhenj botërore në vendin tonë, lëvizje e cila do të sillte përfitime në fushën ekonomike, turistike dhe sociale.

Kjo nismë do ta vendoste Shqipërinë në hartën e vendeve që ndjekin politikën e ekonomisë kreative.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012899875640869
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-105794" }