Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:23 09-01-2018 Foto e ditës

Shëtitorja “Taulantia” në Durrës, në muajin nëntor të vitit të shkuar u zgjerua dhe u shtrua me një shtresë asfalti për ta bërë atë sa më të pranueshëm për përdoruesit e makinave.

Por pa mbushur as tre muaj nga përfundimi i punimeve dhe shtrimit të asfaltit, në këtë rrugë shihen sërish shiritat që tregojnë se po punohet. Siç duket firma apo projektuesit e kësaj rruge kanë harruar në fillim, për të ndërtuar një rrugë para se të hidhet asfalti duhet të hapen kanalizimet.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011080026626587
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-105912" }