Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 16-01-2018 Foto e ditës

Teatri “METROPOL” në bashkëpunim me “Food Bank albania” kanë ndërmarrë një nismë bamirësie në ndihmë të shtresave në nevojë.

Konkretisht bëhet fjalë për mbledhjen e ndihmave ushqimore. Të gjithë artdashësit të cilët në datat : 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28 janar dhe 1, 2, 3, 4 shkurt në orën 18:45 do të ndjekin shfaqen “Nata e dymbëdhjetë” dhe vendosin të kontribuojnë në ndihmë të shtresave në nevojë teatri do t’u bëjë dhuratë 40% ulje të vlerës së biletës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18236684799194
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-106710" }