Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:23 19-01-2018 Foto e ditës

Në këto foto godina e ambasadës amerikane duket shumë më e vogël se ajo që ne shohim sot dhe një godinë e një tjetër stili.

Por ajo që bie në sy është edhe pamja përreth ambasadës, ku peisazhi mbizotërohet nga malet, kodrat dhe pemët e larta që sot i kanë lënë vendin pallateve dhe ndërtesave të larta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011029005050659
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-107094" }