Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:25 20-01-2018 Foto e ditës

Shqipëria është ndër destinacionet e preferuara të turistëve pokakë. Klima mesdhetare, çmimet e lira dhe bukuritë natyrore kanë bërë që me valën e parë të vizitorëve nga Polonia të rriten gjithnjë e më shumë.

Sipas të dhënave nga Shoqata e Operatorëve të Turistikës Polake (PZOT), në javën e dytë të vitit 2018, shitjet në agjencitë e udhëtimeve u rritën 61 për qind në vit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034479141235352
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-107239" }