Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:28 22-01-2018 Foto e ditës

Një krim pasioni tronditi dje Tiranën dhe mbarë opinionin publik.

Ariela Murati, studentja e Drejtësisë u qëllua për vdekje me armë zjarri nga 23-vjeçari Aldosen Belulaj, pasi ky i fundit u refuzua sërish nga vajza.

Pas krimit, i riu qëlloi edhe veten, i cili aktualisht është në gjendje të rëndë në reanimacion. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010673046112061
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-107450" }