Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:21 23-01-2018 Foto e ditës

Një shqiptar ngjitet në Këshillin e qytetit të Nju Jorkut.

Dy ditë më parë, në qytetin e Nju Jorkut, Mark Gjonaj betohet si i pari shqiptar që merr një post kaq të rëndësishëm në administratën e SHBA. Ceremonia e betimit të Gjonaj u përshëndet nga ambasadorja e Shqipërisë në SHBA, Floresha Faber, e cila, sikurse shkruan dhe vetë, I ka lexuar publikisht letrën e urimit që kryeministri I Shqipërisë, Edi Rama I ka dërguar me këtë rast, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012418031692505
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-107580" }