Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:27 24-01-2018 Foto e ditës

Studentët, shokët dhe shoqet e Arielës, por edhe pedagogë kanë mbërritur në vendin ku humbi jetën 3 ditë më parë studentja e Juridikut, Ariela Murati. Ata kanë vendosur lule dhe qirinj përpara portës së Fakultetit të Mjekësisë ku Ariela u vra nga Aldison Behlulaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027390956878662
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-107711" }