Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:23 25-01-2018 Foto e ditës

Regjisori i njohur Pirro Milkani dhe bashkëshortja e tij, pianistja e madhe Margarita Kristidhi duken më në formë se kurrë.

Çifti i dashur për publikun shqiptar  ka bërë një gjest qytetar për t’u lavdëruar. Një bredh i ri i shtohet Parkut të Madh të Liqenit, si dhuratë nga çifti i artistëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027158975601196
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-107829" }