Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:20 28-01-2018 Foto e ditës

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Alma Lame sjell një foto të shkrimtarit të madh Ismail Kadare dhe bashkëshortes së tij Helena,  në ceremoninë e marrjes së çmimit të madh në Itali, çmimin letrat Nonino.

Çmimi u akordua disa ditë më parë për shkrimtarin shqiptar, dhe ai ka udhëtuar drejt Italisë për ta tërhequr atë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027491807937622
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-108207" }