Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:23 30-01-2018 Foto e ditës

Pas tharjes së tyre dhe debatit që u kthye në politik të palmave vendosur krah autostradës Tiranë-Durrës, tashmë ka nisur zëvendësimi i tyre.

Siç duket edhe nga foto, palmat po zëvendësohen me pisha të buta. Ky vendim erdhi pas miratimit në Këshillin Bashkiak të nëntorit të vitit të kaluar me 31 vota pro, shkruan newsbomb.al. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010964870452881
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-108434" }