Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 31-01-2018 Foto e ditës

Aktorja e shquar Tinka Kurti është fotografuar për herë të parë pas problemeve shëndetësore dhe shtrimit në spital.

Tinka Kurti është fotografuar mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve, së bashku me ministren e Kulturës Mirela Kumbaro.

Para disa ditësh aktorja u shtrua në spital, si pasojë e një infeksioni pulmonar.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011453151702881
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-108564" }