Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:04 02-02-2018 Foto e ditës

Liqeni i Pogradecit, më i thelli në Ballkan dhe një nga më të mëdhenjtë në rajon është nominuar për t'u bërë pjesë e listës së trashgimisë botërore të UNESCO.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ministri i Mjedisit, Blendi Klosi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Klosi ka postuar dokumentin e aplikimit të Shqipërisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012090921401978
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-108819" }