Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:32 03-02-2018 Foto e ditës

Policia e Tiranës deklaroi publikisht se ka vënë në pranga 5 persona dhe ka shpallur në kërkim organizatorin si të dyshuar për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmi.

Po ashtu, janë sekuestruar një arsenal armesh, ndërmjet tyre arma e dyshuar e krimit, lënde eksplozive, mina me telekomadë, municione luftarake, radio policie, maska e veshje kamoflazhi, si dhe 110 kilogram e dyshuar lendë narkotine "Canabis Sattiva".

Policia tha se kjo sasi armësh e droge u gjetën në një vile në periferi të Tiranës, siç duket edhe në këtë foto.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013068914413452
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-108939" }