Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:36 04-02-2018 Foto e ditës

Lisa Milicaj është anëtare e Kongresit Amerikan ku ishte e pranishme në fjalimin e përvitshëm të presidentit Donald Trump. 

Milicaj i ka habitur të gjithë pasi është shfaqur me plis në mes të Kongresit.

Shqiptarja është gjithashtu veprimtare e komunitetit të shqiptarëve dhe e zgjedhur si këshilltare bashkiake në New York. Lisa Milicaj njihet si bashkëpunëtore e Trump. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010371208190918
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-109049" }