Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:26 06-02-2018 Foto e ditës

“Shqipëria”, një miku im avokat më shpjegoi se Mrs Harding pse Shqipipëria është një nga destinacionet më të mira për turizëm?

Më ka sugjeruar se Shqipëria ka shumë vende të paprekura nga dora e njeriut.

Shqipëria ka disa të meta dhe disa pozitive. Por në Tiranë gjeta një vend të ndriçuar, me bulevarde, restorantet nuk ishin të kushtueshme dhe një projekt modern i Ramës me strukturë dhe lyerje si sovjetikët.  Ka prespektivën e një vendi si perla e fshehur e Europës dhe pa çmime shumë të larta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011433839797974
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-109286" }