Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:28 09-02-2018 Foto e ditës

Mirëmengjes nëna? Çfarë ke blerë në Pazar? Kam bërë pazarin po pse më pyet? A ma jep qesen plastike të të jap një çantë?

Uaaa, cfarë thotë kjo moj….

Disa mesogra teksa bënin shpenzimet e tyre të përditshme në tregun e pazarit të ri, janë habitur dje duke parë një grup vajzash që i ndalonin dhe i kërkonin që në këmbim të një çante lecke, me të cilën mund të bënin çdo ditë Pazar, të jepnin për vajzat qeset plastike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.015241146087646
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-109672" }