Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:25 10-02-2018 Foto e ditës

Saranda priti dje 40 vizitore speciale.

E veçanta e tyre qëndronte në faktin se të 40 vajzat gëzojnë të njëjtin emër, të gjitha quhen Saranda.

Vajza janë nga Kosova dhe ditën e djeshme kanë kryer një vizitë të gjitha së bashku drejt qytetit bregdetar, ndonëse në sezonin e dimrit.

Ky udhëtim është zhvilluar në kuadër të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0081989765167236
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-109785" }