Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:31 21-02-2018 Foto e ditës

U jepet lamtumira e fundit 3 anëtarëve të familjes Preka që humbën jetën në aksidentin tragjik në Velipojë. Familjarë dhe të afërm kanë përcjellë për në banesën e fundit kryefamiljarin Edmond Preka, djalin 9 muajsh dhe vajzën 5 vjeçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024169921875
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-110938" }