Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 25-02-2018 Foto e ditës

Përundon analiza, asnjë vrasje për vitin 2017-në Berat.

Lajmin e bëri të ditur drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu gjatë analizës vjetore të punës së strukturave të Drejtorisë Vendore të Policisë Berat, ku mori pjesë dhe ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0084969997406006
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-111376" }