Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:02 27-02-2018 Foto e ditës

Një fenomen i pazakontë dhe i rrallë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë.

Kryeqyteti është zgjuar i zbardhur nga reshjet e borës, një fenomen tepër i rrallë dhe thuajse i pazakontë për klimën dhe temperaturat e Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0093629360198975
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-111591" }