Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:29 02-03-2018 Foto e ditës

 Një foshnje 11 muajsh u shpëtua dje nga ekipi i mjekëve të urgjencës kombëtare mjekësore dhe Njësisë së Helikopterëve në fshatin Basdren të Dajtit, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Për shkak të bllokimit nga dëbora, foshnja u transportua nga Njësia e Helikopterëve të Ministrisë së Shëndetësisë, ku aktualisht është nën kujdesin e mjekëve

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02387809753418
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-111959" }