Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:43 03-03-2018 Foto e ditës

Si pasojë e motit të keq qyteti verior i Tropojës rrezikon të mbesë pa energji elektrike.

Operatoti i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se për shkak të reshjeve të dendura të borës është rënduar linja e rrjetetit elektrik.

Siç shihet edhe nga pamjet bora dhe akulli ka dëmtuar nëstacionin e qytetit të Tropojës, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012212038040161
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-112042" }