Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:14 08-03-2018 Foto e ditës

Dhurata Mullisi është mësuesja e cila për festën e 7 marsit nuk ka zgjedhur të festojë, por bashkë me nxënësit e saj ka zhvilluar një tjetër orë mësimore shumë të nevojshme për ta.

Mullisi është mësuese në Institutin e Fëmijëve që nuk Shikojnë “Ramazan Kabashi” në Tiranë dhe ndryshe nga koleget e saj që ditën e sotme zgjedhin të festojnë festën kushtuar atyre, ajo është përgatitur që mëngjes për t’u mësuar nxënësve të saj që nuk shikojnë, alfabetin Braille.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013219833374023
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-112553" }