Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:07 10-03-2018 Foto e ditës

Halla e tre fëmijëve që humbën jetën në aksidentin tragjik të Velipojës, nuk pushon së postuari dhimbjen e saj të madhe në rrjetet sociale.

Kësaj here ajo ka zgjedhur të kujtojë Noemin, vajzën 10 vjeçare, e cila humbi jetën pas luftës disa ditore me vdekjen.

Në foto shfaqet banka e 10 vjeçares e mbuluar me lule. Noemi u nda nga jeta tragjikisht bashkë me motrën, vëllain dhe të atin, pas një aksidenti të rëndë në Velipojë të Shkodrës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012432813644409
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-112779" }