Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:01 12-03-2018 Foto e ditës

Gazetarja Sonila Meço, bashkë me vajzën e saj Amaris kanë vendosur të kalojnë një ditë ndryshe në 'Blerina Farm', të Blerina Bombaj.

Në fotot e publikuara nga newsbomb.al, Sonila shihet teksa mbjell lule me vogëlushen e saj, të cilave u kanë vendosur emrat e tyre.

Në një ditë kaq të bukur me diell, gazetarja dhe vajza e saj nuk mund të kishin bërë zgjidhje më të mirë se 'Blerina Farm'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037962913513184
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-112957" }