Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:07 13-03-2018 Foto e ditës

Nga ambulant në plazhet shqiptare të Durrësit, në doktor në jurisprudencë në Universitetin e Udines. Eshtë historia e Erion Muratit, djaloshit të vitlindjes 1994 që po realizon endrrën e tij dhe ka marrë edhe vëmendjen e medias italiane.

Erioni është në Itali prej katër vitesh dhe është laureuar një vit para kohe. Në Shqipëri, Erioni shpesh thërritej “djali i rrushit” sepse për të ndihmuar familjen gjatë viteve të gjimnazit, kalonte verën duke shitur ilegalisht fruta në qytetin afër Adriatikut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.092923879623413
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-113071" }