Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:06 15-03-2018 Foto e ditës

Ish ministri i Energjitikës Dritan Prifti u nda nga jeta në 12 tetor të vitit të kaluar si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Ai la pas bashkëshorten dhe 4 fëmijë, tre djem dhe vajzën Livia e cila shpeshherë e kujton të atin nëpërmjet postimeve prekëse në instagram.

Në postimin e saj të fundit ajo ka ngarkuar një foto në krahët e babait të saj kur ishte bebe. “Nëse do të shprehja një dëshirë, do doja të dëgjoja ty të thërrisje emrin tim”, shkruan Livia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.010969161987305
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-113297" }