Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 18-03-2018 Foto e ditës

Ku ka fëmijë, gjithnjë ka diell, pozitivitet e bashkim.

S’kishte si të ndodhte ndryshe edhe te Blerina Farm, aty ku fëmijët kanë bërë bashkë këtë të shtunë, bashkëshorten e Endri Fugës, Besa Pëllumbi, me deputeten e PD Rudina Hajdari e Frida Krifcan, Drejtore e Përgjithshme e Agjencisë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural.

Tre zonjat e njohura të jetës publike kanë shijuar paraditen e kësaj të shtune me fëmijët e tyre në ambientet e gjelbëruara të fermës së Blerina Bombajt.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.015699148178101
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-113641" }