Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:22 01-04-2018 Foto e ditës

Protesta e ditës së djeshme në Rrugën e Kombit degradoi në konfrontime të dhunshme mes policisë dhe qytetarëve që kundërshtuan me forcë taksën e vendosur.

Gjatë përleshjes, kanë mbetur të plagosur gjithsej 13 oficerë policie, të cilët kanë pësuar dëmtime të rënda në trup. Newsbomb.al siguron pamjet nga gjendja e rënduar e oficerëve të policisë, që u dhunuan në protestë. 

Mes të plagosurve është edhe Drejtori i Policisë së Kukësit Perlat Vatoci, i cili u godit nga bashkëqytetarët e tij kuksianë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0068130493164062
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-115262" }