Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 05-04-2018 Foto e ditës

Tirana është blinduar këtë mëngjes në kuadër të masave të sigurisë për seancën e sotme gjyqësore ku pritet të jepet masa e sigurisë për 23 të ndaluarit, protestues të rrugës së Kombit.

Por hapat e kësaj vogëlusheje mbi asfalt duket sikur “çarmatosin” efektivët dhe i japin frymë qytetit.

Të gjitha meriat për këtë shkrepje domethënëse i takojnë Rezart Cenajt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024555921554565
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-115730" }