Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 07-04-2018 Foto e ditës

Duket se kulla e diskutuar në qendër të Korçës ka shpërbyer për një qëllim.

Është fotografi korçar Olger Zaçe që sjell foton e festimeve madhështore së të Premtes së Pashkëve në qytetin e Korçës.

Njerëzit e shumtë, kanë dalë në qendër të qytetit dhe nga Katedralja shkojnë drejt sheshit kryesor dhe në krye të njerëzve janë priftërinjtë orthodoksë në ritualin e tyre të së premtes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0088088512420654
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-115985" }