Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:05 10-04-2018 Foto e ditës

Ashtu siç e kishin paralajmëruar artistët janë mbledhur për të prezantuar projektin e tyre për Teatrin e ri Kombëtar.

Ata kanë prezantuar projektin e godinës së re të teatrit. Godina ekzistuese do të vazhdojë të jetë, por do të ketë edhe ndërtime shtesë. 

Godina do të jetë me 4 kate dhe do ketë 2 hyrje, sipas artistëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013753890991211
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-116308" }