Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:14 17-04-2018 Foto e ditës

Plot 150 kilogram peshk ton i kapur në Vlorë.

Kuzhinieri Aldo Mehmeti shfaqet teksa gatuan këtë peshk gjigant në kuzhinën e restorantit të tij. Pavarësisht madhësisë së peshkut, kuzhinieri vlonjat, tejet profesionist, nuk e ka aspak problem ta gatuajë.

Më një lëvizje të vetme, Aldo e ka ndarë peshkun në dy pjesë me thikë dhe më pas ua ka servirur klientëve të tij.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011790037155151
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-117144" }