Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 18-04-2018 Foto e ditës

Shefja e politikës në BE, Federika Mogherini në një konferencë të mbajtur së bashku me komisionerin Hanh, ka dhënë lajmin e mirë për Shqipërinë.

Gjatë fjalës së saj italiania Mogherini ka njoftuar se KE i ka rekomanduar BE hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Ish Republikën Jugosllave të Maqedonisë.

Sakaq shefja e BE ka njoftuar se po diskutohet edhe me Bosnjen në bazë të marrëveshjes së Stabilizim Asociimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0082850456237793
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-117262" }