Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:56 01-05-2018 Foto e ditës

Çifti i pasur i Tiranës më në fund ka vendosur të kurorëzojë lidhjen e gjatë të dashurisë me martesë. E kemi fjalën për Sara Hoxhën e Ledion Liçon, trashëgimtarët e Top Medias të cilët janë edhe prindër të një djali, London Noor.

Newsbomb.al mëson se çifti do të martohet në muajin gusht në “Villa d'Este” në Como të Italisë. Vendi është përrallor dhe i kushtueshëm më shumë se sa “qimet e kokës”.

Bëhet fjalë për qindra të ftuar të cilët do të qendrojnë për 3 ditë në ambientet superluksoze të vilës ku pronotimi për 1 person kushton plot 500 euro.

Hoteli me 5 yje ku do të qendrojnë të ftuarit e Ledionit dhe Sarës është një nga 10 më të shtrenjtët e më të bukurit në botë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01170015335083
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-119011" }