Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:15 02-05-2018 Foto e ditës

“Përrallat e heronjve të vërtetë” ishte shfaqja më e veçantë në Teatrin Eksperimental. E iniciuar nga “Tiss” Qendra e Shërbimeve dhe Trajtimit Psikosocial dhe me regji të aktores shumë të dashur për fëmijët Shegushe Bebeti, shfaqja u vu në skenë. 

Kjo shfaqje u realizua për fëmijët autikë në kuadër të Ditës Botërore të Ndërgjegjësimit mbi Çrregullimin e Spektrit Autik dhe Ditën e Librit për Fëmijë. Fëmijët vunë në skenë shfaqjet e tyre, të cilësuara si “historitë e heronjve”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.015958786010742
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-119107" }