Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:09 08-05-2018 Foto e ditës

Yvonne Frayssinet, kështu quhet vajza nga Peruja e cila ka fituar të drejtën për t’i rënë rreth e rrotull Shqipërisë, falas.

Lajmin e bën me dije ambasadorja shqiptare në SHBA Floreta Faber e cila thotë se fituesja e konkursit është pikërisht vajza nga Peruja e cila shprehet tejet entuziazte përmes këtij video mesazhi ndërsa mban në kokë edhe një qeleshe.

Ajo do të qendrojë për një javë në bregdetet shqiptare, një javë në Tiranë si dhe do vizitojë kështjellat tona historike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011013031005859
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-119884" }