Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:15 08-05-2018 Foto e ditës

Loja unë pastroj dhe ti bën pis mbaroi! Pastrimi Shqipërisë është detyrë e gjithsecilit! Kush ndot Lumin, Detin, Tokën Shqiptare është tradhtar dhe do përgjigjet para ligjit!

900 thasë me plehra, 10 Ton mbeturina, vetëm Velipojë, Bunë tregojnë dhe një herë sa e duan Shqipërinë ata që bërtasin stadiumeve! Toka e Shqiponjave dhe Ilirëve sot është kthyer në Tokën e Plehrave! 5 Maji sakrificave, idealeve, vlerave, është kthyer në ditën e plehrave! #Stop #BunaPastër #VelipojaPastër #EkoMëndje #MinistriaTurizmit #Ecovolis

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011499881744385
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-119910" }