Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:04 28-05-2018 Foto e ditës

Eventet në pallatin mbretëror të Britanisë së Madhe marrin vëmendjen e gjithë botës. Por për shqiptarët sigurisht që marrin një tjetër emocion kur në event marrin pjesë edhe shqiptarë.

Mimi Memiaj, një nga ekspertet e stilimit të kapeleve në Shqipëri bën me dije se në një nga eventet e pallatit mbretër në Londër ka marrë pjesë Anxela Qirko, mjeke alergologe.

Memiaj bën me dije se një vit më parë Qirko i kishte besuar dizejnimin e një kapeleje në një ceremoni zyrtare të dorëzimit të Letër Kredencialeve, Ambasadori i Shqipërisë Qirjako Qirko dhe Anxhela Qirko pranë Mretëreshës Elizabeth.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012135028839111
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-122328" }