Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:38 01-06-2018 Foto e ditës

Historia e trishtë e gjashtë motrave nga Kukësi, të cilat kanë mbetur jetime pas humbjes së nënës e babait, ka prekur qindra-mijëra shqiptarë.

Historia u bë publike fillimisht në emisionin “Opinion”, ku i pranishëm në studio ishte deputeti i PD-së Agron Shehaj, i cili premtoi t’i dhurojë rrogën e tij të deputetit.

Por Blendi Fevziu nuk e ka lënë me kaq. Ai sot dha lajmin e mirë se një shkollë private në Tiranë i ka siguruar arsimimin për të gjashtë motrat deri në moshën 18 vjeçe. Ndërsa mbledhja e fondeve vijon dhe për këdo që ka dëshirë të kontribuojë është vënë në dispozicion numri i telefonit 0676060033.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi: Nikolla kërkon kartat e identietit të prindërvë, do përdoren për të hyrë në llogaritë bankare dhe…
»
Article Logic
Execution time: 0.011819839477539
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-122827" }