Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:07 04-06-2018 Foto e ditës

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora performoi mbrëmë te sheshi “Skënderbej” në Tiranë.  Siç shihet nga kjo foto e publikuar nga Adis Shera, mijëra shqiptarë pushtuan sheshin e Tiranës për të ndjekur nga afër performancën e Ritës.

Një nga surprizat më të veçanta të koncertit të Rita Orës ka qenë remix i këngës së famshme 'Black Widow' me tingujt e valles së Tropojës.

Në skenën te Sheshi Skënderbej është shfaqur flamuri gjigant kombëtar ndërsa Rita Ora dhe balerinat kërcyen nën tingujt e famshëm të “shotës”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0086519718170166
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-123145" }