Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:33 06-06-2018 Foto e ditës

Yogi Shivakhanda, një prej mësuesve më të mirë të Yoga-s në botë do të vijë në Tiranë ku më datë 22-23 Qershor do të organizohet pranë Liqenit Artificial, Festivali i Yogës.

Yogi vjen në Tiranë për herë të dytë dhe këtë radhe ka në plan të organizojë një event që do te mbahet mend gjatë. Të besh Yoga me Yogi Shivakhandan është nje eksperiencë e jashtëzakonshme. Trupi shtrihet në limite që nuk i kishe besuar më parë, mendja hyn ne relaks të thellë dhe shpirti gjen paqen e dëshiruar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.010840892791748
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-123390" }