Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:06 12-06-2018 Foto e ditës

Breshka e llojit Kareta-Kareta me një peshë prej 40 kg ka rënë mëngjesin e djeshëm në rrjetat e peshkatarëve të Orikumit.

Peshkatari Sherif Durmishi shprehet se kjo breshkë është rreth 40-vjeçare dhe është e llojit Kareta-Kareta.

Sipas tij, breshka nuk ka asnjë shenjë dëmtimi dhe është me shëndet të plotë. Priten që të vijnë specialistët e zonave të mbrojtura që ta matrikullojnë dhe më pas ta lëshojnë në det.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.01177716255188
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-124046" }