Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:10 13-06-2018 Foto e ditës

“SU R P R I Z Ë  N G A  V L O R A”.

Kështu shkruan zëvendës ministri i Infrastrukturës dhe Energjitkës, Artan Shkreli teksa bën me dije se është zbuluar data e ndërtimit të shtëpisë së famshme në Vlorë.

Bëhet fjalë për shtëpinë ku banoi Marigoja dhe i përket vitit 1892. “1892 - DATA E SHTËPISË SË FAMSHME VLONJATE", shkruan ai. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.0085930824279785
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-124170" }