Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:16 15-06-2018 Foto e ditës Foto e artisteve publikuar nga Paloka

Rrjetet sociale “vlojnë” nga reagimet masive që prej dy ditësh kur drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli atakoi Mirush Kabashin duke i kujtuar edhe rrogën.

Të shumta kanë qenë reagimet që kanë “shënjestruar” Çulin pas kësaj ndërsa ditën e djeshme, ndër ta edhe deputeti i PD Edi Paloka i cili ironizon “rilindasit” me këtë foto (më poshtë).

“Lexova dje që disa “rilindas” kishin sulmuar e fyer Robert Ndreniken e Mirush Kabashin.
Pastaj gjeta keto dy aliazhe portretesh që qarkullojnë në rrjetet sociale dhe paradoksialisht...u ndjeva mirë...”, shkruan Paloka.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012528896331787
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-124420" }