Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:08 18-06-2018 Foto e ditës

Ambasadori Austriak, Johann Sattler këtë fundjavë ka përzgjedhur ta shëtisë Shqipërinë si turist.

I zhveshur nga kostumi, Sattler ka postuar një foto duke shëtitur mbi një kalë mbrapa malit të Shushicës.

Ambasadori shfaqet i veshur mjaft sportiv, me pantallona të shkurtra, ’t-shirt’, atlete dhe kapele.

“Një udhetim i mirë në fundjavë nuk është i plotë pa një shëtitje. Shqiperia e bukur”, shkruan ambasadori bashkangjitur fotos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021471977233887
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-124794" }