Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:16 23-06-2018 Foto e ditës

Përmbyset rezultati në Rusi, dy super golat nga Xhaka e Shaqiri ndezin zemrat e shqiptarëve anë e mbanë botës.

Serbia arriti të shënojë në pesë minutat e para të ndeshjes, por pjesa e dytë ka folur vetëm shqip.

Dy gola fantastik nga Granit Xhaka (‘52) dhe Xherdan Shaqiri (‘90) kanë përmbysur gjithçka duke kaluar në avantazh Zvicrën që ka në formacion pesë futbollistë shqiptarë.

Të dy kanë festuar me simbolin e shqiponjës duke iu drejtuar tifozëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011640071868896
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-125413" }